Rotonde Wilgenlaan in Wolvertem

dinsdag 10 augustus

WOLVERTEM - Het gemeentebestuur van Meise zet vaart achter de vernieuwing van de verkeerssituatie in en rond Wolovertem-centrum. In het spoor van het heraanleggen van de verkeerswisselaar met de A12 werd in de Stationsstraat eenrichtingsverkeer ingevoerd. Deze week wordt gestart met het aanleggen van een rotonde in de Wilgenlaan, ter hoogte van het warenhuis LIDL. De Wilgenlaan slikt immers al het verkeer dat Wolvertem binnenrijdt vanuit de richting Grimbergen en Meise.
Schepen van Openbare Werken Jos Emmerechts: ‘De werken zullen hinder veroorzaken. Wie naar het centrum van Wolvertem wil rijden en van Grimbergen komt, zal de Ringweg moeten volgen. De mensen die uit Meise komen, zullen via Oppem moeten omrijden.'

Samen met de rotonde worden ook drie bufferbekkens, de straten rond het Administratief centrum en riolering aangelegd. De werken aan de rotonde zullen zo'n twee maanden duren. Tijdens de werken zullen de handelaars wel bereikbaar blijven. Volgend jaar zal de gemeente nog het kruispunt Merchtemsesteenweg-Driesstraat opnieuw aanleggen. Daarna volgen nog de kruispunten Hoogstraat-Wilgenlaan en het kruispunt van de Ossegemstraat met de Verbindingsweg naar de brug van de A12.