Ge-Star-Project huldigt Geraldine

dinsdag 31 augustus

VILVOORDE/REGIO - Een geliefd familielid, een vriend of vriendin moeten verliezen aan die vreselijke ziekte die kanker nog altijd is ... weinigen ontsnappen eraan. Maar die dierbare persoon blijft voor altijd bij ons zolang we hem of haar gedenken. Haar vriend, familie en vriend(inn)en van Gé doen dat op een wel bijzondere manier. Met 63 (een voorlopig getal) willen ze deelnemen aan de Marathon van Brussel op 10 oktober om Géraldine te gedenken en fondsen in te zamelen voor Kom Op Tegen Kanker. Géraldine overleed begin juni.
Jij kan ook meedoen aan het Gé-Star-Project, dat officieel werd herkend door Kom Op Tegen Kanker. Je kan deelnemen aan één van de onderdelen van de Marathon van Brussel: de marathon zelf (42 km), de halve marathon (21 km), de mini-marathon voor mannen (4 km), de Knack weekend - Ladies run (4 km) of de Chiquita Kids run (1 km). Laat elke km die jij loopt sponsoren door familie, vrienden,collega's,...! Een sponsorbladvind je op de website www.ge-star-project.be. Stort het sponsorgeld door aan Kom op tegen Kanker met vermelding van ons actienummer 110-215-853.

Je kan je gift ook rechtstreeks aan Kom op tegen Kanker overmaken door een storting te doen. Voor giften vanaf 30€ ontvang je een fiscaal attest van de Vlaamse Liga tegen Kanker.
Vermeld dan zeker het actienummer, 110-215-853, zodat ze weten dat het ter ondersteuning van het Gé-Star-Project is.