62ste Brussel-Opwijk

dinsdag 14 februari

OPWIJK - Het wielerpeloton trekt zich stilaan op gang voor de eerste grote Vlaamse klassiekers. Ook in Opwijk worden de spaken ingevet en de benen geschoren. Op zondag 26 februari wordt immers de 62ste Brussel-Opwijk voor internationale beloften-elite gereden. Rond 16.55 uur worden de aankomst verwacht op het Heiveld.

Er nemen liefst 24 clubs deel aan deze wedstrijd, die ooit gewonnen werd door Eddy Merckx, Fons De Wolf, Ronny Van holen, Serge Baguet. De start wordt gegeven in Wolvertem. Eerst is er een grote ronde en afwachting hiervan zijn er wedstrijden voorzien voor nieuwelingen (start 12u30) en voor juniores (start 14 uur).

Wie liever zelf fietst kan zaterdag deelnemen aan de Brussel-Opwijk voor wielertoeristen. Tussen 8 en 12 uur kan je aan de Sint-Pauluszaal in de Processiestraat de start nemen voor de 3de Brussel-Opwijk voor wielertoeristen met als afstanden 30, 70 en 90 km. Inlichtingen over de wielertoeristenwedstrijd op 0477/25 11 31.