Tengoku

Japans restaurant Tengoku


Als je graag tafelt en dat mag al eens een keertje exotisch zijn of je ben een rasechte fan van de Japanse keuken dan vind je al snel de weg naar Tengoku aan de N47 tussen Asse en Dendermonde. Wie de Japanse keuken voor het eerst ontdekt zal vlug merken dat ze veel meer te bieden heeft dan de alomgekende sushi. Bij Tengoku heb je de keuze uit niet minder dan 12 verschillende menu's met warme en koude gerechten.
Vier jaar geleden opende Zhou Kong Qing aan de Steenweg op Denderonde zijn Japans restaurant Tengoku. Het restaurant biedt plaats aan 90 tot 100 personen. Die kunnen gezellig aanschuiven bij de Teppan Yaki, de bakplaten waar uw maal voor uw ogen én met de nodige behendigheid wordt klaar gemaakt. Er is een ruime keuze aan warme en koude voorgerechten, voornamelijk samengesteld met vis, garnalen en schelpdieren. Maar je kan er ook genieten van een lunch met kreeft, vis, kippenfilet, kikkerbilletjes of ossenhaas. Een Teppan Yaki lunch heb je al vanaf 15,50 euro.
Heb je wat meer tijd en wil je rustig met vrienden of familie genieten van alles wat de Japanse keuken te bieden heeft dan heb je de keuze uit niet minder dan twaalf verschillende menu's, waaronder ook een menu voor vegetariërs. De volledige samenstelling van deze menu's vind je op de website van Tengoku. Er is een aparte wijnkaart met een keuze uit Franse wijnen en wereldwijnen. Uiteraard kan je in Tengoku ook van Japanse sake, -bieren en wijnen en zelfs Japanse whisky genieten.
Kinderen zijn welkom. Voor hen is er een speciaal kindermenu. Er is parkeergelegenheid voor de deur. Tengoku ontvangt je ook graag voor feestjes allerhande (bedrijfsfeest, verjaardag, jubileum, communiefeesten etc...) tot 100 personen. Je kan bij Tengoku ook maaltijden bestellen (een half uurtje op voorhand) en afhalen. Dat kan ook tijdens de middaguren als je tijdig bestelt!
Tenslotte biedt Tengoku je niet alleen een lekker maal maar ook een gezellige Japanse sfeer. Sfeervolle muziek en een aangenaam decor maken het plaatje compleet.

Tengoku, Steenweg op Dendermonde 48, 1745 Opwijk. Tel. 052/35.44.90, Fax. 052/35.44.91 Website: www.tengoku.be
Tengoku kan je van maandag tot donderdag bezoeken van 18 tot 22.30 uur. Dat kan ook 's middags maar enkel op reservatie. Vrijdag en zaterdag van 12 tot 15 en van 17.30 tot 22.30 uur. Op zon- en feestdagen van 12 tot 22.30 uur.