fussball / soccer

Alle voetbaltransfers seizoen 2016-2017 Goeiedag-Vlaams-Brabant

Gepost op 01/07/2016
Door: Rudy De Saedeleir

We zetten voor u alle transfers voor het seizoen 2016-2017 van de 55 voetbalteams voor de 14 Goeiedag-gemeenten uit Vlaams-Brabant op een rijtje:

2de Amateurklasse B

KSC Grimbergen

Trainer: Stef Van Winckel

In: Chris Espeso Nunez (Diegem), Yannick Vander Voorde (Ganshoren), Roddy Kambala (Ganshoren), Steve Ravau (vrije speler), Guan Reumers (Berg en Dal), Nick Carrez (Berchem), Niaz Ibricic (Tienen), Fabio Tonini (vrije speler).

Uit: Thomas Vande Velde (Berchem), Leandro Zorbo (Berchem), Dylan Lambrecth (?), Nicolas De Mol (?), Xavier Conception (?), Tanino Caramazza (?), Raf Leemans (Gent Zeehaven), Herant Zakar Yagan (?), Nick Peeters (Borght), Renaud Dotremont (Dilbeek), Ian Raeymaekers (Zele), Yentel Vekeman (?).

3de Amateurklasse A

HO Wolvertem Merchtem

Trainer: Wilfried Wielandts

In: Davy Claessens (Lebbeke), Bart De Brouwer (Zele), Michiel Van Gijseghem (SK Londerzeel), Arne Verhoeven (St.-Niklaas), Matthijs Vrancaert (Merchtem), Gilles Weber (Diegem).

Uit: Saïd Abbou (Betekom), Glenn Cleemput (?), Lenny Debois (?), Dilan Eersahin (?), Jelle Merckx (St.-Niklaas), Tom Mewis (?), Maxime Weber (Borgt), Ben Bogaerts (Strombeek), Quentin Cortvriendt (Ganshoren), Anasse El Yousfi (Ganshoren), Dylan Peeters (Opdorp), Dimitri Woussen (Ganshoren).

1ste provinciale

FC Borght

Trainer: Ludo Wouters

In: Daniel Goas Lopes (Machelen), Cédric Medard (Merchtem), Terry Mondele (Elsene), Lenny Noë (Eppegem), Mitchell Obasogie (Lovenjoel), Nick Peeters (Grimbergen), Zakaria Sarrouj (Merchtem), Luca Saudelli (Grimbergen), Thomas Van den Boeynants (Meise), Steve Van Rode (Malderen), Maxime Weber (Wolvertem).

Uit: Dylan Van Poppel (Tollembeek), Arnaud Bras (stopt), Ludovic Cadima (?), Stijn Deriemaeker (Melsbroek), Paulo Dos Santos de Matos (RSD Jette), Stefan Hendrickx (Strombeek), Vilakone Pepsavath (KSKL Ternat), Gerwin Van den Eynde (Beigem), Samir Manan (Waterloo), Kadrija Sphetim (?), Michiel Straetmans (?), Ryan Trauwkens (Peutie).

VK Liedekerke

Trainer: Steven Bellemans

In: Daniel Devadder (FCV Dender), Bram Tiels (Pepingen), Arno Polfliet (Strombeek), Sacha Barideaui (Strombeek), Jente Van Rossem (Liedekerke B), Sam Smismans (Pepingen), Xavier Schmidt (Teralfene), Robin Van De Gucht (Ninove), Lennert Hellinckx (U21).

Uit: Pieter De Swaef (Teralfene), Glenn De Coen (Teralfene), Pieterjan Verhavert (Bambrugge), Nico Van Den Borre (stopt), Kenneth Mumba (Meerbeke), Sven De Weghe (Ritterklub Jette), Jordi De Nauw (Borchtlombeek), Jendi Huvet (Winnik), Mo Chouaf (Dilbeek), Martijn Coenen (Oetingen).

KFC Strombeek

Trainer: Dominique Jonckheere

In: Ben Bogaert (Wolvertem), Alexis Segers (Ganshoren), Gauthier Mommens (Leopold Ukkel), Stef Hendrickx (Borght), Rikkie Courtjens (Machelen), Christophe Archambeau (Eppegem), Dieudonné Kalulika (RWDM), Marouane Bounida (Vilvoorde), Sander Herbosch (Malderen), Peter Van De Kerckhove (Delta Londerzeel).

Uit: Bilal Berroho (Relegem), Arno Polfliet (Liedekerke), Sacha Barideaui (Liedekerke), Bavo De Wandel (Delta Londerzeel), Vincent Moens (Winnik), El Hasan Achaoui (Meise), Tom De Potter (Beigem);, Fouad Moucheron (Beigem), Kevin Rodes (Etterbeek), Achraf Bassir (Renaissance Schaarbeek), Kevin De Dijn (Sint-Gillis), Soulaman Skifati (?), Driss Logeot (?), Jan Vangindertaelen (Peutie).

2de Provinciale B

VC Groot Dilbeek

Trainer: Peter Hellinckx

In: Ismael Bolzoni (FC Ganshoren), Mike Pauwels (Tollembeek), Mo Chouaf (Liedekerke), Anthony Geninazzi (Ganshoren), Didier Van der Heyden (Teralfene), Theo Van Der Linde (Schroevers Moorsel)

Uit: Marco Rossel, Lucien Njangui Dooh (RSD Jette), Robert Neroli (Bierbeek), Jarne Weckx (BOKA), Gaetan Massart (Ophain), Omonga Rossi (Ophain), Steve Ravau (Grimbergen).

Boka United

Trainer: Matthias Van Steenberghe

In: Sam Ysenbaert (Wetteren), Maxime Oplynus (Rangers Opdorp), Bernd Van den Borre (Lebbeke), Jarne Weckx (Groot Dilbeek), Maarten Roothooft (Pepingen), Maiko Becqué (Merchtem), Renaud Dotremont (Grimbergen).

Uit: Panny Inbert (Lennik), Michael Vervueren (Lenik), Kenneth Diseur (Ternat), Levi Molemans (Schepdaal), Ken Mergan (Mollem), Robin Sylvain, Sébastien Smets.

KV Kester-Gooik

Trainer: Tony Paridaens

In: Ruben Bavegems (Lennik), Mats Thysens (Ternat), Gunther Vandevelde (Leeuw), Kenneth Van Rossem (Teralfene), Kevin Segers (Oetingen).

Uit: Bert Sleewaegen (Ternat), Orry De Vuyst (Herne), Thomas Wauters (Lembeek), Emre Ozturk (Vilvoorde), Davy Van Stichel (Tollembeek) Yarne Leuckx (Wambeek).

SK Leeuw

Trainer: Dirk Hendrickx

In: Kevin De Broyer (US Rebecq), Jordi Devroede (Lembeek), Kevin Charlier (St.-Guidon Anderlecht), Pedro Moreno (Oviedo), Anthony Moreno.

Uit: Jason Timmermans (Duisburg), Thomas van Poucke (Wambeek), David Van Dessel (Wambeek), Wouter Taurin (stopt).

KFC Meise

Trainer: Peter Van Hove

In: Hassan Achaoui (Strombeek), Willem Eeckelaers (SK Londerzeel), Akram Saibari (Boom), Sam Van Den Broeck (Merchtem), Mats Van De Weeghde (Merchtem), Enio Walravens (SK Londerzeel)

Uit: Thomas Van Den Boeynants (Borgt), Roeland Cnop, Dirk Goovaerts, Gregory Lambrechts, Kevin Stuckens en Birger Hoornaert stoppen.

SK Oetingen

Trainer: Johan Heroes

In: Mehdi Mouelhi (Itterbeek), Kevin Moonens (Jong Neigem), Martijn Coenen (Liedekerke),Michael Steppe (Sparta Moerbeke Geraardsbergen).

Uit: Joren Frisch (Winnik), Dries Vierendeel (Nederhasselt), Tim Chabert (Nederhasselt), Kevin Segers (Kester-Gooik), Arvid Engels (stopt).

Denderzonen Pamel

Trainer: Eddy Van Laethem

In: Kim Bontridder (Lembeek), Ivan Ruiz (RSD Jette), Kevin Haelterman (Machelen), Lionel Dia Moyo (Pepingen), Franklim Pires (Charleroi), Alpha Traore (Herne), Tcho Tcho Nzuzi Makuso (Go Head Eagles), Lucas Blavier (vrije speler), Kenneth Polfliet (vrije speler).

Uit: Nurettin Uslu (Ganshoren), Kevin Rubais (Beersel-Drogenbios), Zakaria Ibn-Daifa (?).

Leeuwkens Teralfene

Trainer: Joris De Brabanter

In: Glenn De Coen (Liedekerke), Sam De Knop (Asse-Ter-Heide), Pieter De Zwaef (Liedekerke), David Geeroms (Ninove), Hannes Guldemont (Wambeek), Simon Heyman (FCV Dender), Kristof Pede (Eizeringen), Perparim Prekadini (Meerbeke), Michael Seminck (Berlare), Niels Van Kerckhoven (Hekelgem)

Uit: Noë Bocquet (Relegem), Gicomo Chiesi (?), Vincent Costens (Borchtlombeek), Steff De Visscher (Schoonaarde), Jeff De Visscher (Schoonaarde), Walid Jadir (Steenhuffel), Kevin Rampelbergh (Schepdaal), Xavier Schmidt (Liedekerke), Didier Van Der Heyden (Groot-Dilbeek), Kenneth Van Rossem (Kester-Gooik), Matthias Van Steenberghe (Boka), Siemen Verhaegen (Steenhuffel), Jeremy Vervoort (Relegem)

KSKL Ternat

Trainer: Rudy De Donder

In: Bert Sleewaegen (Kester Gooik), Bart Poppe (Beersel Drogenbos), Vilakone Phepsavath (Borght), Kenneth Diseur (Borght), Iliadis Stavros (Waterloo), Jasper Cools (Ninove), Glenn Cleemput (Wolvertem).

Uit: Thibault Wadin (Strombeek), Gary Kulkens (Waterloo), Younes Abarchan (BX Brussels), Dimitri Agorakis (Kosova), Dimitri Capidis (Asse-ter-Heide), Nikolas Capidis, Jeffrey De Coninck (Standaard Denderleeuw), Jason Fontaine (Hekelgem), Nicolas Potelle (Ritterklub), Jose Quintana (Tollembeek), Andy Stuer, Kevin Tabue, Didier Taelman (Tollembeek), Tony Tavares, Wouter Timmermans (Schepdaal), Laurent Schmidt (RSD Jette).

KFC Wambeek

Trainer: Yves Decorte

In: Bruno Marquez (Eizeringen), Thomas Van Poucke (Leeuw), David Van Dessel (Leeuw).

Uit: Hannes Guldemont (Teralfene), Yannick Asselman (Eizeringen), Clegy Wambacq (stopt).

3de Provinciale C

Eendracht Mazenzele-Opwijk

Trainer: Tim Van Campenhout

In: Timothy De Decker (Peizegem), Davy De Meersman (Steenhuffel), Peter De Pauw (Steenhuffel), Piet Van Damme (SK Lebbeke), Tim Van Der Elst (E. Buggenhout-Opstal), Evert Van Den Broeck (RC Lebbeke).

Uit: Kjell Dooremont (stopt), Tom De Jonge Tom (stopt), Marc-Gillis Kibwe (Wambeek B), Tom De Baerdemaeker (Wambeek B), Vincent Van De Wiele Vincent (E. Buggenhout).

FC Perk

Trainer: Saïd El Boubsi

In: Toby Droogmans (Diegem), Andy Mudikongo (RC Mechelen), Mathias Voet (Kampenhout), Koen De Coninck (Kampenhout), Kenneth Van Assche (Kampenhout), Stephane Van Dorpe (Crossing Schaarbeek), Raphael Naudts (Melsbroek), Jonas Serckx (Melsbroek), Samy Damerdji (Elewijt), Stevy Verhas (Elewijt), Zakaria Bakkali (Vilvoorde), Yan Buyck (Malderen), Younes Daoudio (Kosova), Cedric Song (Opdorp), Maxime Damman (RC Waregem)

Uit: Mike Van Der Schelde (Peutie), Mathias Kint (Hoeilaart), Nick Sintebin (Humbeek), Stijn Arens (Zemst), Mark Stassijns (Berg Op)

Asse-Zellik 2002

Trainer: Hubert Stas

In: Kevin Pringier (RSD Jette), Senne Malderie (Lennik), Jason De Bie (Asse-Ter-Heide), Etienne Madawa (Machelen), David Talavera (Machelen), Miguel Goas Lopes (Machelen), Jeremy Paduwat (Machelen), René De Cooman (BX Brussels), Yassine Bouchih (Asse-Zellik B).

Uit: Frederik Van den Broeck (stopt)? Silvio Di Consoli (Delta Londerzeel), Olivier Arrasse (?), Rodrigue Quinkala (stopt), Mahmoud Abegig (?), Jipson Polanco (?), Ousmane Diallo (Kobbegem), Mauro Van Hamme Mauro (Ninove).

FC Beigem

Trainer: Tom Nissens

In: Gerwin Van Den Eynde (Borght), Fouad Moucheron (Strombeek), Tom De Potter (Strombeek), Kevin De Boeck (Malderen), Kenneth Vandenbroeck (vrije speler).

Uit: Juan Verhoogen (E. Buggenhout), Tom Moerenhout (E. Buggenhout), Anthony Cruz (Relegem), Sam Ooms (Meise), Gerrit Van Kerckhove (Steenokkerzeel), Dieter Van Den Bogaert (stopt).

SV Kobbegem

Trainer: Geert Vandendriessche

In: Dimitri Peeters (Mollem), Alan Bury ( Mollem), Ousmane Diallo (Asse-Zellik), Hakim Azzaoui (Sporting Brussel), Jeroen Steppé (Malderen), Tom Veyt (Merchtem B).

Uit: Youssef Bechari (Mollem), Joeri Lissens (Mazenzele B), Quentin Duwaerts (Mollem), Stijn Tastenoy (Boka B).

VW Mollem

Trainer: Kristof Verfaillie

In: Jarne Cajot (SK Londerzeel), Andreas De Feyter (Asse-Zellik), Quentin Duwaerts (Kobbegem), Arno Hamm (Relegem), Ken Mergan (Boka), Davy Moreau (Asse-Zellik), Youri Prosec (Malderen), Hans Putteman (Lippelo), Niels Ritserveldt (Lennik) Stijn Ritserveldt (Lennik), Jorn Robeyns (Lennik), Timo Rosiers Timo (Lennik), Said Sameh (Asse-Zellik), Stefaan Van De Velde (Asse-Zellik), Geert Van Den Bempt (vrije speler), Quinten Van Heuverzyn (Steenhuffel), Jente Van Mulders (vrije speler).

Uit: Dimi Peeters (Kobbegem), Alan Bury (Kobbegem), Kristof De Smedt (Teralfene).

Eendracht Peizegem

Trainer: Kenny De Block

In: Jeremy Bourgeois (Malderen), Yassin Bitar (Tolembeek), Moustapha Maroufi (Malderen), Aaron Mestdag (Asse-Ter-Heide), Diego De Feyter (Malderen), Olivier Mestdag (Eizeringen), Spanos Stamatios (Eizeringen).

Uit: Timotty De Decker (Mazenzele), Bart Van Damme (stopt).

Toekomst Relegem

Trainer: Sammy De Vocht en Filip Vasseur

In: Sven Zegers (Peutie), Gregory Cox (Weerde), Tom Van Valckenborg (Asse-Ter-Heide), Arno Van Laecken Arno (Rangers Opdorp), Simon Saeuy (Merchtem), Noë Bocquet (Leeuwkens Teralfene), Jeremy Vervoort (Teralfene), Bilal Berroho (Strombeek), Filip Vasseur (vrije speler).

Uit: Thomas Redant (Asse-Ter-Heide), Michiel Redant (Asse-Ter-Heide), NielsVan de Velde (Mazenzele), Kevin Van Vaerenberg (stopt), Jorik Lingier (stopt), KrtistofBiebaut (stopt), Johan Van Lens (stopt), Stijn Van Hoecke (stopt), Kris Van den Bossche (stopt).

SC Vilvoorde

Trainer: Carim Fnine

In: Pascal Bozzone (Nossegem), Jonathan De Schepper (Nossegem), Emre Ozturk (Kester-Gooik), Antoine Rigolet (Machelen), Abeguig Daoud (Asse-Zellik), Gibson Polanco-Caceres (Asse-Zellik), Bilal Attalaki (Grimbergen).

Uit: Bram Callaert (Ritterklub Jette), Nicolas Renard (Ritterklub Jette), Marouane Bounida (Strombeek), Abdelhakim Azouag (?), Maarten Daniels (Kapelle-op-den-Bos), Mario Correio-Ilbido (Peutie), Ramani Raman (Kosova Schaarbeek), Zakkaria Bakkali (?), Ousmane Kabu (?), Felipe Pottier (Ukkel-Moreda), Jeremy Amatuku (?), Mohamed-Saïd Toujri (?), Michael Jerome (Ritterklub), Yanis Coppeaux (?).

3de Provinciale D

VC Terheide

Trainer: Geert Vanderidt

In: Florim Aqifi (Merchtem), Maxime Brackeniers (Relegem), Dimitri Capidis (Ternat), Stijn De Becker (Wemmel), Nico De Quick (Liedekerke B), Daniels Fonseca (Wemmel), Bilal Lasri (Hamme), Pasquale Sigona (Wezenbeek), Sebbe Smets (Boka), Maxim Van Belle (RC Lebbeke).

Uit: Sam De Knop (Teralfene), Tom Van Valckenborgh (Relegem), Tom Vanderveken (Hekelgem), Jeroen Breynaert (Hekelgem), Jason De Bie (Asse-Zellik), Glenn Peeters (Steenhuffel), Aron Mestdagh (Peizegem), Bert Van Langenhove (?), Joeri Carion (stopt), Stijn Van Sande (Relegem), Mike De Smedt (Relegem), Amaury Van Rossem (Wezenbeek), Morgan Van Rossem (Wezenbeek), Stef Van Schuerbeek (Boka), Brian Wollenhauven (Boka), Michiel Redant (Relegtem), Tomas Redant (Relegem).

VK Borchtlombeek

Trainer: Jeroen Stas

In: Vincent Costens (Teralfene), Greg Plateau (vrije speler), Bert Walravens (Schepdaal), Jordy De Nauw (Liedekerke).

Uit: niemand.

Groot-Dilbeek B

Trainer: Pascal Wauters

In: Ruben Roye (Ritterklub B), David Laseur (Ritterklub), Bert De Tremmerie (vrije speler), Jarl De Koster (Zuun), Arno Lambermont (Vlezenbeek), Nicolas Rongère (Boka).

Uit: Kevin Molina (Eizeringen), Ismajl Basjkolli (Malderen).

EMI Essene

Trainer: Karel Marmitte

In: Laurent Lepoint (Itterbeek), Sebastien Van Mulders (Itterbeek), Bjarne Van Riet (Itterbeek), Mike Foucart (Itterbeek), David Stiennon (Itterbeek), Gil De Mesmaecker (Itterbeek), Michael Campi (Vlezenbeek), Thijs Verleyzen (Standaard Denderleeuw), Sebastien Van Bever (Saint-Guidon-Anderlecht), Kevin Hargot (Saint-Guidon-Anderlecht), Dario Lemmens (Brussel City), Vincent Aerts (Haren), Allan Verschuren (Saint-Guidon-Anderlecht, Robin Sylvain (Boka).

Uit: Daan Praille (Boka), Bram Hens (Boka), Nico Deconinck (Tollembeek), Jordi Vaeyens (Okegem), Wouter Schelfthout (Hekelgem), Yarrick Eemans (Hekelgem), Bart Janssens (stopt), Dries De Bolle (stopt), Jonathan Roelandt (stopt).

Eendracht Hekelgem

Trainer: Eric Touchant

In: Maarten Robyns (Boka), Wouter Schelfthout (Essene), Cedric Mubenga (vrije speler), Tom Van der Veken (Asse-ter-Heide), Bjorn Pyck (SK Lebbeke), Gert-Jan De Smedt (Eendracht Aalst), Jeroen Breynaert (Asse-ter-Heide), Pallieter Van Stichel (Standaard Denderleeuw), Jarrick Eemans (Essene), Nigel Van den Meersche (Standaard Denderleeuw), Jordi Van den Borre (Vlierzele), Jeroen Van den Haute (Liedekerke B), Jason Fontaine (KSKL Ternat), Dante Van den Brande (Dilbeek B), Jerome Van Schel (Liedekerke B).

Uit: Niels Van Kerkhoven (Teralfene), Jonas Camerman (Doggen Erembodegem).

Itna Itterbeek

Trainer: David Faes

In: Giovanni Jacobs (Wambeek), Imad Bouhkriss (Zuun), Tom Mertens (Dilbeek), Jimmy Charlier (Saint-Guidon Anderlecht), Cedric Meyts (vrije speler), Thomas Franquin (Negenmanneke).

Uit: Jelle Maes (Lennik), Bjarne Van Riet (Essene), Sebastien Van Mulders (Essene), Mike Foucart (Essene), David Stiennon (Esseneà, Lauirent Lepoint (Essene), Bart Vanden Borre (Essene), Spouffiane Talbi (?), Giuseppe Lo GHuidice (stopt), Christian Perri (Eizeringen), Mehdi Mouelhi (Oetingen).

Eizeringen

Trainer: Bruno Schelck

In: Yannick Asselman (Wambeek), Kenny Gillot (Tollembeek), Kevin Molina (Dilbeek B), Stijn Heyvaert (Boka), Kenneth Jonville (Zuun), Jonathan Ronsijn (Negenmanneke), Anthony Carreno (Union), Glenn De Buel (Vlezenbeek), Ruben Van Genechten (Eizeringen B).

Uit: Olivier Mestdag (Peizegem), Spanos Stamatios (Peizegem), Bruno Marquez (Wambeek), Kristof Pede (Teralfene), Maarten Dedobbeleer (stopt).

KFC Lennik

Trainer: Ronald De Bruyne

In: Jelle Maes (Itterbeek), Inbert Panny (Boka), Mickael Vervueren (Boka), Cedric Van Parys (Eizeringen).

Uit: Senne Malderie (Asse Zellik), Pieterjan Vanhecke (Schepdaal), Ruben Baevegems (Kester Gooik), Steven Retore (stopt).

VK Liedekerke B

Trainer: Jeroen Winderickx

In: Jordan Van Kerckhoven (Standaard Denderleeuw), Djanni Kundi (Standaard Dendereeuw), Jeremy Kabanga (Asse-Zellik), Jorn Soers (SK Londerzeel), Dimitri Marcelis (Borchtlombeek)

Uit: Kim De Coen (Okegem), Gunther Christiaens (Okegem), Reggy Carlier (Mere), Jeroen Van Den Hautte (Hekelgem), Jerom Van Schel (Hekelgem), Nico De Quick (Asse-Ter-Heide), Oliver Hertsens (?), Jente Van Rossem (Liedekerke A), Jelle Van Valkenborgh (stopt), Tomas Verhavert (stopt), Ruben Ryckegheùm (?), Gianni Boschmans (?), Daan Barbé (?).

FC Schepdaal

Trainer: Kris Temmerman

In: Kevin Rampelbergh (Teralfene), Lionel De Spiegeleer (Ganshoren), WouterTimmermans (Ternat), Jelle Segers (FC Lebbeke), Pieterjan Van Hecke (Lennik), LeviMolemans (Boka), Glen Van Loock Glen (Halle), Lucas Biltereyst (Schepdaal B).

Uit: Chris Vaal (stopt), Robin D’Angelo (Machelen), Bert Walravens (Borchtlombeek), NicolasSmets (stopt).

KV Zuun

Trainer: Philippe Fiévez

In: Nick Barbé (Tollembeek), Nicolas Coenen (Grimbergen), Nathan De Hennin (Beersel-Drogenbos), Traore Framagnan (Beersel-Drogenbos), Max Mangione (Saintes), Fitim Mehmeti (U21), Michael Speeckaert (Merchtem).

Uit: Mats Deroo (Zuun B), Vincent Gobert (Zuun B), Sammie Haesaert (Maarkedal), Kenneth Jonville (Eizeringen), Sebastien Moreels (FCV Dender), Mohamed Zibouh (El Hikùa Brussel).

4de provinciale D

FC Humbeek

Trainer: Rudi Mommaerts

In: Peter Aerts (Jette), Geert Peeters (Meise), Nick Sintebin (Peutie), Sascha Vermeiren (Zemst).

Uit: Simon Beuken (Jette), Alex Tison (Jette), Dean Cruydt (Kortenberg), Aiko Guldix (Kortenberg).

4de provinciale E

FC Asse z 2002 B

Trainer: Danny Paesmans

In: Vega Gabi (Ukkel-Leopold), Cameron Mayuku (Ternat), Amani Amunga Lan (Brussels), Exauser Ntela (E. Aalst), van U21: Paul Debacker, Elias Van Acker, Kenneth Bosman, Nicolas Van Hemelrijck.

Uit: Andreas De Feyter, Said Samey, Stef Van De Velde (Mollem), Ousmane Diallo (Kobbegem).

Eendracht Hekelgem B

Trainer: Stef De Wagter

In: Tom Van Der Veken Asse Ter Heide), Bjorn Pijck (Lebbeke), Gert-Jan De Smedt (E Aalst), Jeroen Breynaert (Asse Ter Heide), Wouter Schelfthout (Emi Essene), Pallieter Van Stichel (Standaard Denderleeuw), JarrickEemans (Emi Essene), Nigel Van Den Meerssche (Standaard Denderleeuw), Jeroen Van Den Haute (VK Liedekerke), Maarten Robyns (Boka), Jason Fontaine (KSKL Ternat), Dante Van Den Brande (Dilbeek), Jerome Van Schel (VK Liedekerke), Kenneth Timmermans (Boka), Thomas Van Damme (SK Erembodegem), Cedric Mubenga (Brucom).

Uit: Mathias Clocheret (?), Andres De Wael (?), Maarten Timmermans (Schepdaal), Gert Verbeeck (stopt).

Eendracht Mazenzele Opwijk B

Trainer: Pieter Stevens en Niels Boulpaep

In: Sander Van De Cruyce (Buggenhout-Opstal), Arno Van De Velde (KSK Lebbeke), Niels Van de Velde (Relegem), Daan Dekegel (Rapide Lebbeke), Evert Van Den Broeck (Rapide Lebbeke).

Uit: Kim van Muylders en Vincent Van de Wiele (Buggenhout-Opstal).

FC Peutie

Trainer: Patrick Bullekens

In: Kevin Caluwé (Steenhuffel), Ryan Trauwkens (Borght), José Mario Correia (Vilvoorde), Raihane Benrahhou (Kapelle), Yari Haegeman (Perk), Jan Vanindertaelen (Strombeek), Salvatore Granvillano (Sint-Joost), Gaëtan Celestri (Kraainem), Mike Van der Schelde (Perk), Lorenzo Gueli (Diegem).

Uit: Cedric Penasse (Machelen), Sven Zegers (Relegem).

KSKL Ternat B

Trainer: Glenn Geeraerts

In: Kenyon Raes (Beersel-Drogenbos), Nick Van Campenhout (Ternat), Leander Gesquiere (Rode Verrewinkel), Arnold Weckx (Beersel Drogenbos), Nico Weckx, Mathias Molemans, Andrei Mikai, Bart Sylvain, Soufiane Bennalhai, Nathan Kabwa, Paulo Callebaut, Arsene Sindkubwabo, Artuch Katvalyan (allen Ternat), Redouan Baikrim (Wetteren), Jonas Coppens Jonas (Borchtlombeek), Erwan El Kattabhi (Nieuwerkerken), Bossu Vally (Tollembeek), Pieter Moons (Rode Verrewinkel), Mouniame (?).

Uit: niemand.

Wambeek B

Trainer: Dirk De Mol

In: Remco Bouckaert (BOKA United), Erwin Vander Mijnsbrugge (FC Bareel), Wouter Vander Mijnsbrugge (VK Daltons), Yarne Vanden Bossche (jeugd).

Uit: Jan Coosemans (stopt), Manossa Diouck (VK Liedekerke), Stijn De Bast (stopt), Thotsawat Johdee (Denderzonen Pamel).

Toekomst Relegem B

Trainer: Johan Van Lens

In: Roy Gennar (Sparta Lille), Cedric De Decker (Erembodegem), Mike De Smedt (Asse ter Heide), Dylan Suls (Herdersem), Junior Thémans (Merchtem), Bart Van den Eynde (Merchtem), Stijn Van Sande (Asse ter Heide), Jorik Veyt (Merchtem), Seppe Van Bleyenberg (Merchtem).

Uit: niemand.

Boka United B

Trainer: Roel De Mesmaecker

In: Daan Praille en Bram Hens (Essene), Stijn Tastenoy (Kobbegem), Glenn Delvael.

Uit: Christophe Vandyck Christophe (?), Steve Selleslags (?), Maxime Cornelis (Soignies), Kevin Schmit (Linkebeek), Filip Schoukens (Huizingen), Maarten Robyns (Hekelgem), Mourad Bousfia (?), Raihane Benrahhou (Peutie).

Emi Essene B

Trainer: Bart Vanden Borre

In: Marijn De Bruyn (Doggen Erembodegem), Joachim Derijck (Borchtlombeek), Bart Vanden Borre (Itterbeek).

Uit: niemand.

Leeuwkens Teralfene B

Trainer: Pieter De Bruyn

In: Brent Van Den Steen (Liedekerke), Aaron Schleck (St. Denderleeuw), Kristof De Smedt (Mollem), Steven Redant (Nederhasselt), Yannick Arijs (Wit-Zwart), Laurens Hemerijckx (Kerksken), Jeroen Van Hemelrijck (Kerksken), Simon Rossignol (E. Aalst), Geoffrey Van Den Bossche (E. Aalst), Jef Callebaut (terug).

Uit: Yens Geeraerts (St. Denderleeuw). Naar A-kern: Genti Asselman, Dries Baeyens, Karel Costens, Brent De Mesmaeker, Manzi Nizeyimana, Andreas Popelier.

4de provinciale E

VK Borchtlombeek B

Trainer: Steven De Kock

In: Jarne Heymans, Thibaux Sicz, Tom Van Droogenbroeck, Jason Protasi, Nawfel Anncoud, Niels De Vlaeminck, Dieter Lannoy, Bjarne Muylaert, Brian De Bolle (allen van U21), Birger Poesen (herbegint).

Uit: Sigert Hellinckx (stopt), Mikail Aydin (VK Liedekerke).

KFC Meise B

Trainer: Lode Snoecks

In: Vincent Braet, Noah Nachtergaele en Ivo Haentjes (allen Wolvertem), Jeffey Lathouwers (R. Opdorp), Cyriel De Breucker (U17), Arno Gonzalez, Timo Koninckx en Xavier Vandervelde (allen U21 Meise).

Uit: Arno Van Den Abbeel (Lippelo), Andries Kalenga (Grimbergen), Matthias Knevels (?), Bernard Clerinckx (gestopt), Ben De Coninck, Ilja De Smedt en Wouter Lissens (allen naar A-kern).

4de Provinciale F

KV Brucom

Trainer: Jasper Guilliams

In: Toon Schepens (U17 Halle), Tommy Denayer (U17 Halle), Jeremy Lauwerier (Pepingen B), Jeroen Vanstalle (Tollembeek), Nicolas Capidis (St-Guidon Anderlecht), Mike Martin Romero (VK Berchem), Joachim De Weerdt (Herne).

Uit: Christophe Hannon (Lembeek B), Timo Hereman (Erasmus Spanje).

Eizeringen B

Trainer: Eric Drobé

In: Jordan Deliëns (BX Brussels), Lassine Konate (BX Brussels), Lossine Konate (BX Brussels), Kaba Doumboyo (BX Brussels).

Uit: Ruben Van Genechten (Eizeringen A), Tom Lauwers (?), Bavo Janssens (stopt).

SK Leeuw B

Trainer: Marc Trentin

In: Steven Derycke (Pepingen B), Claudio Riggio (U21), Rein De Clercq Rein (U21), Fabian Cryns (U21), Nico Van Bellingen (U21), Sander Toelen (U21).

Uit: Bjarne Pocket (Galmaarden), Bram Desmet (Lembeek B), Gregory Ots (Lembeek B), Robin Temmerman (Lembeek B), Dylan Hermans (Lembeek B).

FC Negenmanneke

Trainer: David Vanderreken

In: Claudio Andrei Soare (Oudegem), Tom Van Themsche (Dworp), Sebastien Roekeloos (Dworp), Mourad Saïdi (Malderen), Farud Azizi (vrije speler).

Uit: Ken Matton (Huizingen), Thomas Franquin (Itterbeek), Jonathan Ronsin (Eizeringen).

Denderzonen Pamel B

Trainer: Pascal Raveyts

In: Jente Van der Heyden (vrije speler), Johdee Thotsawat (Wambeek), Frederick Van der Perre (vrije speler), Stijn Van Eeckhoudt (vrije speler).

Uit: Jannes De Picker (Jong Neigem).

SK Vlezenbeek

Trainer: Werner Deferme

In: niemand.

Uit: Karsten De Koster (Zuun B), Michael Campi (EMI Essene), Arnaud Isabaux (Tollembeek), Kevin Sachetto (Tollembeek), Kevin Van Belinghen (Eizeringen), Glenn De Buel (Eizeringen ), Christophe Locci (?), Nijs (?), Vander Ghinst (?), Sabino Manzella (?), Decort (?).

KV Zuun B

Trainer: Claude Mertens

In: Karsten De Koster (Vlezenbeekl), Mats Deroo (Zuun A), Vincent Gobert (Zuun A), Raymondo Palermo (Erdingen), William Vandenbulcke (Linkebeek), Anthony Vanderhaeghen (Ophain).

Uit: Imad Bouhkriss (Itterbeek), Jarl De Koster (Dilbeek B), Martin Delloy (stopt), Thomas Hendrickx (stopt), Kris Peere (stopt), Mike Vanderlinden (stopt).

Rudy De Saedeleir
Ook het nieuws vraagt om steeds met liefde en zorg te worden omringd. Bondig waar het kan, langer als het moet, maar altijd duidelijk en helder.