voetbal 2

Transfers Vlaams-Brabant

Gepost op 01/09/2017
Door: Jean-Paul Van der Elst

3DE AMATEURKLASSE A

KHO Wolvertem Merchtem

Trainer: Wilfried Wielandts

In: Kenzo Riveras Armayones (Ninove), Youri Lapage (KRC Gent), Joaquim Berodes (Ganshoren), Joachim Gengezo (Diegem), Conor Laerenbergh (Mariekerke), Jordy Balinas (Anderlecht), Maxime Moreau, Sem Mpati, Mathias Plas en Noah Schelkens (jeugd KHOWM).

Uit: Yassin Badi (FC Pepingen), Melvin Bouwmeester (SK Rapid Leest), Andy Braems (FC Mariekerke), Davy Claessens (Mariekerke ?), Maxime Kekenbosch (gestopt), Allan Neyts (KFC Borght-Humbeek), Aron Van der Mynsbrugge (?) en Pieterjan Vermeir (?).

KSC Grimbergen

Trainer: Vito Simone

In: Maarten Vanhaesendonck (Betekom), Chukwunonso Onwuekelu (SK Londerzeel), Tarik Dahman (RC Mechelen), Alexis Joly (AA Gent), Issey Ekamba (Woluwe-Zaventem), Pieter-Jan Du Pont (Betekom), Axel Hermans (Bornem), Nicolas Garcia (Tubeke), Davide Cino (Waterloo), Anasse El Yousfi (Ganshoren), Timothy Salvi (RC Lebbeke), Thomas Weydisch (RWDM).

Uit: Pierre Marie Huntz (Halle-Pepingen), Amaury Mabika (RWDM), Roddy Kambala (Duffel), Yoran Verdeyen (FC Eppegem), Fabio Caira (FC Eppegem), Rob Dekleermaeker (RC Mechelen), Robbe Olbrechts (FC Eppegem), Wietse Olbrechts (FC Beigem), Fabio Tonini (CD San Isidro, Spa) en Yannick Vander Voorde (Liedekerke).

1ste provinciale

VK LIEDEKERKE

Trainer: Jeroen Winderickx

In: Tarik Beitar (Pamel), Saed Menebhi (Crossing Schaarbeek), Yves Cordier (Meldert), Kasper Monné (Ninove), Doran De Coorde (Halle), Fouke Adriaens (Aalst), Brent Corryn (Tollembeek), Yannick Vander Voorde (Grimbergen).

Uit: Klaas Dillens (Borght), Sasha Barideau (Diegem), Fabrizio Cino (Meise), Xavier Schmidt (Teralfene), Dries Cobbaert (BOKA), Maxim Aerts (Teralfene), Glen Van Isterdael (BOKA), Jens Van Nieuwenhove (Hekelgem), Floris Bronselaer (Borchtlombeek), Arno Polfliet (Wambeek), Bram Tiels (Nederhasselt).

FC BORGHT

Trainer: Ludo Wouters

In: Klaas Dillens (Liedekerke), Yoran Geeraerts (Diegem), Ken Borremans (Beigem), Fabio Vicente (Rode), Dieter Van Rillaer (Eppegem), Allan Neyts (Wolvertem), Marwane Bounida (Strombeek), Marco Hay (Perk), Samy Vandenbosch (Rode), Stijn Deriemaeker (Melsbroek).

Uit: Daniel Goas Lopes (Asse Zellik), Stijn Vermeiren (Asse Zellik), Eliot Tybebo (Hoeilaart), Thomas Van den Boeynants (Meise).

KFC Strombeek

Trainer: Vicky Carleer

In: Cristian Andrei (Berlare), Tarek Draoussa (Kosova), Maxime Hasevoet (Crossing Schaarbeek), Glenn Kestemont (Halle), Matthias Laureys (Grimbergen), Anthony Leroy (Ganshoren), Steve Ravau (Diegem), Wouter Rooms (Kampenhout), N’Faly Traore (Crossing Schaarbeek), Ludovic Vanhecke (Sporting Brussel), Enes Vuran (Diegem).

Uit: Christophe Archambeau (RSD Jette), Ben Bogaerts (Delta Londerzeel), Marwane Bounida (Borght-Humbeek), Sander Herbosch (Delta Londerzeel), Antoine Horny (?), Dieudonné Kalulika (RSD Jette), David Kuwa Ntindu (Etterbeek), Gauthier Mommens (RSD Jette), Maxime Reniers (Ganshoren), Alexis Seghers (Beersel-Drogenbos), Thibault Wadin (Relegem).

KFC Meise

Trainer: Chris De Backer

In: Thomas Van Den Boeynants ( terug van Borght), Fabrizio Cino (Liedekerke), Guillaume Vanauve (R. Antwerp FC) , Alexander Islamaj (SK Londerzeel). Paris Felleman (B-kern).

Uit: Willem Eeckelaers, Wout Geysels en Ilja De Smedt (Sint-Jozef-Londerzeel).

VV HOUTEM-OPLINTER

Trainer: Kevin Celis

In: Quinten Alaerts (Betekom), Abudulai Issaka en Thierry Nana Diela (Diest), Nathan Makengo-Mbala (Oplinter), Jordi Mercier (Kessel-Lo), Cedric Njeudjang Youssi (vrij), Wout Paulussen (STVV), Lander Rommens en Sander Van Daele (Bekkevoort), Willem Schepmans (KVK Tienen).

Uit: Dieter Adriën (stopt), Modeste Djela-Longondjo (Villers la Ville), Kristof Fosse en Wim Hertoge (Vissenaken), Christian Kitenge Litsi (Kosovo Schaarbeek), Tom Lardaux (Bekkevoort), Rey Mammadbeyli (Linden), Kenneth Stiers (Diest), Laurens Van Corenbergh (Out-Hoegaarden).

BOKA UNITED

Trainer: Wim Moortgat

In: Dries Cobbaert (Liedekerke), Glenn Van Isterdael (Liedekerke), Fahd Vranken (Pamel)

Uit: Daan De Meyer (stopt).

2DE PROVINCIALE B

LEEUWKENS TERALFENE

Trainer: Kris Temmerman

In: Glenn Cleemput (Ternat), Simon Duchi (Bambrugge), Maxim Aerts (Liedekerke), Junior Ekakia (Aalst), Diego Ruysseveldt (Lebeke Aalst), Xavier Schmidt (Liedekerke), Kenneth Van Rossem (Kester Gooik).

Uit: Yannick Aerts (stopt), Giacomo Chiesi (stopt), David Geeroms (Voorde), Pieter Persoons (stopt), Michaël Seminck (Voorde).

FC ASSE ZELLIK 2002

Trainer: Hubert Stas

In: Adil Ben Kassem (Jette), Ivan Ruiz Cerqueira (Pamel), Tufan Kutlu (Pamel), Stijn Vermeiren (Borght), Daniel Goas Lopes (Borght).

Uit: Jonathan Butera (stopt), David Talavera (stopt), Kevin De Sa Faria (Buggenhout), Tom Van Den Driessche (Kobbegem), Yassine Bouchih (Kobbegem), Simon Van Elewijck (Mazenzele-Opwijk), Tom Vermeiren (Opwijk), Ilir Gashaj.

FC WAMBEEK

Trainer: Yves De Corte

In: Ben Anthoons (Lennik), Kevin Augello (Ganshoren), Giovanni Jacobs (Itterbeek), Geoffry Pinon (Buggenhout), Jeremy Tassignon (Halle), Ahmined Redouan (Pamel), Arno Polfliet (Liedekerke).

Uit: Hugo Lignon (Lennik), Bruno Marquez, Tom Van Vaerenbergh (stopt), Jaimie Van der Kelen (Borchtlombeek).

KV KESTER GOOIK

Trainer: Tony Paridaens

In: Nick De Greef (Halle), Nick Van Campenhout (Ternat B), Jordi Fernandez (Ganshoren), Kim Bontridder (Pamel), Jelle Nerinckx (Lembeek), Lorenzo Vander Gucht (BX Brussels), Glenn Van Roy (Leeuw), Timothy Van Roy (Leeuw), Chris Weemaels (Leeuw).

Uit: Stijn Dewulf (stopt), Gerry Feldgrill (stopt), Stan Tielemans (Herne B), Thomas Vanderstocken (Herne A), Kenneth Van Rossem (Teralfene), Anthony Vandervelden (Dworp).

SK Oetingen

Trainer: Guy Vermoesen.

In: Jeroen Bellemans (Galmaarden), Dries Vierendeel (Nederhasselt).

Uit: Roeland Janssens (stopt), Steven Seghers (Zandbergen), Mehdi Mouelhi (Lembeek).

SKL TERNAT

Trainer: Rudy De Donder.

In: David Arena (Herne), Didier Van der Heyden (Groot Dilbeek), Jaani De Koker (Ganshoren), Niels Spotbeen (Groot Dilbeek).

Uit: Glenn Cleemput (Leeuwkens Teralfene).

VC GROOT DILBEEK

Trainer: Jean Van Beers

In: Christophe Lebegge (Lebeke Aalst), Abdoulaye Camara (Sterrebeek), Jordan Halpren (Dender), Xavier Riestra.

Uit: Niels Spotbeen (Ternat), Didier Van der Heyden (Ternat), Mirko Ambrogetti (Meldert), Anthony Collyns (Meldert), David Bové (Zuun).

SK LEEUW

Trainer: Jan Demuylder

In: Kevin Kempeneer (RWDM), David Kempeneer (Appelterre), Jeason Timmermans (Tervuren), Amaury Goossens (Bosvoorde), Dieter Dehaspe (Pepingen), Edgar Angoa (Linkebeek), Yannick Cimpaka-Kapeta (Waterloo), Arne Devroede (SK Halle).

Uit: Kevin De Broyer (Huizingen), Glenn Van Roy (Kester Gooik), Christopher Weemaels (Kester Gooik), Timothy Van Roy (Kester Gooik), Romain Pauluzzi, Kevin Charlier, Anthony Moreno.

FC LENNIK

Trainer: Ronald De Bruyne

In: Bjorn Pyck (Hekelgem), Hannes Vervoort (Essene), Jorn Christiaens (Pepingen), Dario Lemmens (Essene), Hugo Lignon (Wambeek), Maxime Wachtelaer (Appelterre).

Uit: Sofiane Dahraoui, Tom De Doncker (stopt), Rufus Gheysen (stopt), Cedic Van Parys (Eizeringen), Mickael Vervueren (stopt).

3DE PROVINCIALE C

FC BEIGEM

Trainer: Guy De Coster

In: Jelle Olbrechts (Relegem), Witse Olbrechts (Grimbergen), Moustapha Maaroufi (Tollembeek), Kenny Bogaerts (Peutie), Dean Van Raemdonck (Sint-Jozef Londerzeel), Fabio Capiello (Meise).

Uit: Alain Barra (stopt), Jelle De Wit (Asse-ter-Heide), Ken Borremans (stopt), Manu Billiau (stopt), Leon Havugimana (stopt).

SV KOBBEGEM

Trainer: Geert Vandendriessche

In: Lukas Wauters (Asse-ter-Heide), Michiel Redant (Asse-ter-Heide), Arnold Weckx (Ternat), Nico Weckx (Ternat), Tom Vanden Driessche (Asse Zellik 2002), Yassine Bouchih (Asse-Zellik 2002), Samir Benzirar (Mazenzele Opwijk).

Uit: Ousmane Diallo (Hekelgem), Wim Verdickt (Malderen), Ali Sbai, Hakim Azzaoui, Jeroen Steppé (FC Boskant).

TOEKOMST RELEGEM

Trainer: Sammy De Voght

In: Yannick Arijs (Teralfene), Landrik Bante Ku Bol (Ramsdonk), Jeroen Breynaert (Hekelgem), Karel Costens (Teralfene), Vincent Costens (Borchtlombeek), Bingo Makelele (Mollem), Stijn Saerens (Leest), Lander Van den Brande (Liedekerke), Morgan Van Rossem (Asse-ter-Heide), Thibault Wadin (Strombeek).

Uit: Bilal Amanchar (SJ Londerzeel), Gregory Cox (Zemst), Jonathan Mutombo (Mollem), Jelle Olbrechts (Beigem), Gunther Roelandts (Mollem), Junior Themans (Moorsel), Kenny Van Muylder (Asse-ter-Heide), Jonas Vaeyens (Sabatjar).

VC ASSE-TER-HEIDE

Trainer: Kenny De Bock

In: Tysh Vangerven (Erembodegem), Nando Schokaert (Erembodegem), Michael Vos (Erembodegem), Pieter De Pauw (Steenhuffel), Tom Cattrysse (Peizegem), Diego De Feyter (Delta Londerzeel), Jelle De Wit (Beigem).

Uit: Spanos Stamatios (Mollem), Michiel Redant (Kobbegem), Dimitri Capidis, Amaury Van Rossem (Relegem), Morgan Van Rossem (Relegem), Lucas Wauters (Kobbegem), Maxim Van Belle (Tisselt), Jean-Marc Decoster (Relegem).

EENDRACHT MAZENZELE OPWIJK

Trainer: Pieter Stevens en Niels Boulpaep

In: Tom Vermeiren (Asse-Zellik), Pacifique Ramazani (Wolvertem Merchtem), Simon Van Elewijck (Asse-Zellik), Jonathan Desmet (Asse-Zellik), Timmy Bogaert (Erembodegem), Jent Van Rossem (Liedekerke).

Uit: Samir Benzirar (Kobbegem), Jaser Berisha (Baasrode), Timothy De Decker (Lippelo), Davy De Meersman (stopt), Peter De Pauw (stopt), Romain De Zutter (Kobbegem), Piet Van Damme (Buggenhout), Sam Van den Nest.

KFC Meise B

Trainer: Kristof Cloots

In: Luca Saudelli luca (Borght), Pieter De Zutter (Steenhuffel), Andy Mudikongo Mimbolo (vrije speler).

Uit: Sam De Proft, Jakob Dojutrek, Nathan Hillewaert, Ilias Vandamme, Thomas Hertveld (allen van U17), Nils De Vinck en Luabeya Israel (vrije spelers).

VW Mollem

Trainer: Kristof Verfaillie

In: Stef en Jeff De Visscher (Schoonaarde), Dean Sundermann (Humbeek), Luka Hamm (vrije speler), Bram Elsocht en Kristof De Smedt (L. Teralfene), Gunther Roelands en Jonathan Mutombo (Relegem), Michiel Van Riet (Veltem-Beisem), Jordy Moreau, Kenneth Bosman en Christopher Dimbala (Asse-Zellik), Stamatsios Spanos (Asse-ter-Heide), Chiel Vanlauwe, Matteo Van Cutsem, Mats Ampe, Wannes Vermeir, Sasha Van Cauter en Kevin Pots (allen SK Londerzeel).

Uit: Bram Maginet en Quentin Duwaerts (Hekelgem), Gaetan Schandené (Denderhoutem), Youri Prosec (St. Guidon Anderlecht), Hans Putteman (Lippelo), Kristof Vasseur (Den Boskant), Said Sameh en Bingo Luminda Makelele (Relegem), Stefan Van De Velde (Mazenzele-Opwijk), Jeroen Aelbrecht (gestopt) Bram Dufraing, Yann Mestdagh (?).

3DE PROVINCIALE D

EENDRACHT HEKELGEM

Trainer: Eric Touchant

In: Robin De Bot (Essene), Jannick De Wolf (Lede), Quentin Duwaerts (Mollem), Jens Van Nieuwenhove (Liedekerke), Jean-Michel Havugimana (Dender), Bryan Bubbe (SK Londerzeel), Bram Maginot (Mollem), Michael Van Oudenhove (Geraardsbergen), Ousmane Diallo (Kobbegem).

Uit: Bjorn Pyck (Lennik), Kenneth Vanbaeden (Aaigem), Jeroen Breynaert (Relegem).

VK BORCHTLOMBEEK

Trainer: Jeroen Stas

In: Floris Bronselaer (Liedekerke), Cedric De Mey (Liedekerke), Brent De Brabanter (Liedekerke), Jonas De Bisschop (Wambeek), Thomas Teirlinck, Ewaud De Petter.

Uit: Vincent Costens (Relegem), Olivier Mestdagh (Eizeringen), Michael Moerenhout (Tollembeek), Filip Boterdael (stopt), Kevin De Deyn (stopt).

SPORTING EIZERINGEN

Trainer: Bruno Schelck

In: Pieter De Valck (Steenhuffel), Jente Vanderheyden (Pamel), Stijn Demesmaeker (Pamel), Niels Evenepoel (Dilbeek), Cedric Van Parijs (Lennik), Kevin Dannau (Galmaarden), Jonathan Bugin (Ramsdonk), Sam Van Vaerenbergh (Pepingen), Olvier Mestdag (Borchtlombeek), Robin D’Angelo (Machelen).

Uit: Kevin Molina (Dilbeek), Kenny Gillot (Neigem), Jonathan Ronsyn, Glenn De Buel (Vlezenbeek), Kenneth Jonville (Zuun).

KV ZUUN

Trainer: Roland Mertens

In: Abderrahim Bentaleb (Sint-Joost), Danny De Buyst (Lembeek), Massimo Dolcini, Alain Eliasy (Sint-Joost), Anthony Goeman (Itterbeek), Kenneth Jonville (Eizeringen), David Bové (Dilbeek), Chris Mertens (Itterbeek), Gregory Ots (Lembeek), Davy Van Stichel (Tollembeek).

Uit: Kristof Ophalffens (stopt), Fitim Mehmeti (Hasselt), Kamel Mimoun El Kheir (Lembeek), Raf Raveyts (stopt), Mauro Seminerio (Wijgmaal), Marouane Srifi, Jonathan Vallois (Saintes), Famagnan Traore, Cedric Van Obergen (Lembeek), Ellie Zinga (Lembeek), Nathan De Hennin, Kevin Ertveldt (Wemmel).

FC SCHEPDAAL

Trainer: Cedric Demeulenaere

In: Ruben Van Belle (Burst), Bram Pasteleurs (Lennik), Sven De Weghe (Ritterclub), Dylan Van Poppel (Tollembeek), Tim Retoré (Kester Gooik), Yeremi De Preker (Itterbeek).

Uit: Glen Van Loock (Huizingen), Timmermans (Essene).

VK LIEDEKERKE B

Trainer: Wim D’Hoe

In: Yaron Raeymakers (Ninove), Luca Potty (Asse-ter-Heide), Randy Kayembe (Asse-ter-Heide), Madalene Edson (Ophasselt), Kelema Chavelly, Ilir Gashaj (Asse Zellik 2002), Lars Van Snick.

Uit: Cedric De Mey (Borchtlombeek), Brent De Brabanter (Borchtlombeek), Dimitri Marcelis (Nederhasselt), Jochen De Troyer (Antelinks), Lander Van den Brande (Relegem), Jonas Van de Velde (Nederhasselt).

KVC ITNA ITTERBEEK

Trainer: Patrik Vandermauten

In: Rufus Gheysen (Lennik), Lucas Marchal (Wambeek), Axel Seghers (BOKA), Jens Crokaert (BOKA), Sibert Van Cutsem (Wolvertem Merchtem), Bram Desmet (Lembeek), Sébastien Vanbeneden (St.Guidon).

Uit: Mats Paesmans (Tollembeek), Cedric Donye (Huizingen), Anthony Goeman (Zuun), Christopher Mertens (Zuun), Mike Van Gijseghem (Dilbeek), Jeremy De Preker (Schepdaal), Kevin Van Berlemont, Mehdi El Yassini (Beersel Drogenbos), Thomas Franquin (Beersel Drogenbos).

4de provinciale D

Vilvoorde City

Trainer: Zakaria El Masaoudi

In: Abdelouahab Hamdaoui (Potager), Loic Djike Wete (Haren), Hamza Lyammouri (Potager), Rachid Mousslimi (Sporting Vilvoorde), Mehdi Dahou (Beauveachain).

Uit: –

KFC Peutie

Trainer: Patrick Bullekens

In: Stephane Wellemans (Essene), Vincent Aerts (Essene), Ramzi Lakhyali (RC Schaarbeek), Geoffrey Mees (Eppegem), Anthony Passet (Anderlecht), Thomas Vanden Borre (Anderlecht), Giuseppe Fiore (Union), Allan Verschueren (Essene).

Uit: Dennis Akkuz (Butsel), Jason Van Kimmenade (Elewijt), Carlos Iglesias (Machelen), Andy Willems (Machelen), Matthias Asnot (Machelen), Kenny Bogaerts (Beigem), Mike Van der Schelde (Eppegem), José Correia, Jan Vangindertaelen, Raihane Benrahhou, Soufiane Al Moussaoui.

4DE PROVINCIALE E

  1. Teralfene B

Trainer: Stefaan Asselman

In: Mattias Ghijssels (E. Hekelgem), Michiel Duch (FC Dender), Nico De Backer (Liedekerke), Hannes Guldemont (A kern), Mauro Van Hamme (Ninove).

Uit: Brent Vd Steen (Haaltert), Yannick Arijs en Karel Costens (Relegem), Jef Callebaut, Jeroen Van Hemelrijck, Geoffrey Van Den Bossche, Aaron Schelck, Yarne Veirman, Andreas Popelier, Kristof De Smedt (allen gestopt).

KFC Borght-Humbeek B

Trainer: Jens Steenackers

In: Dimitri Debadts (SC Vilvoorde), Sven Van Steenwinckel (Eppegem), Johan Verelst (Perk), Brett Dejonghe (Negenmanneke), Alex Anastasiou (Kraainem), Simon Beuken (Ritterclub), Berisha Merdriti (Baardegem), Kevin Arys (Tervuren), Bastien Dupont (Kraainem), Sebastien Van Straelen (Kraainem), Nabil Bachar (vrije speler), Kevin De Boeck (Beigem).

Uit: Dean Sundermann (Mollem), Wout Arens (Kortenberg), Senne De Hertogh (Meise), Maarten Lanvain, Maarten Steylemans, Dennis Vandemoortel, Hannes Vermeersch, Niels Cloet, Koen Willems, Roel De Groef (allen reserven Borght-Humbeek), Peter Aerts (gestopt).

K Delta Londerzeel B

Trainer: Wouter Boersma

In: Tim De Buyser en Peter Scheers (Sint-Jozef-Londerzeel), Mats Ivens en Joeri Van Camp (Kapelle-op-den-Bos), Kjell De Smet, Brian De Smet, Alec Peeters (U21 Delta).

Uit: Xavier Gerard (Malderen), Silvio d’Amico (Mazenzele-Opwijk), Bart De Wachter (gestopt), Diego De Feyter (Asse-ter-Heide).

VK Poreistampers Asse

Trainer: Cedric Del Corral

In: Michael Van Nuffel, Koen De Ryck, Bram De Smedt, Reindert Verbiest, Milan D’Hoe, Kjell Dooremont, Dries Leemans, Yoni De Maeyer, Rik De Wolf ( Asse-Zellik), Bart Van Humbeeck, Bram Delporte, Tom Verbessem, William Van Acker.

Uit: –

EMI Essene

Trainer: Bart Vanden Borre

In: Robin Bogaerts, Hannes Bulté, Marnix De Rijck, De Troch Simen, Brecht De Valck, Nick Gezel, Stijn Guldemont, Joren Jans, Johan Knoll, Jorgen Retoré, David Teirlinck, Kenneth Tronquo, Tim Trullemans, Tom Van Den Brande, Bernd Van Isterdael en Lander Vierendeels (allen B-ploeg),

Uit: Hannes Verdoodt (Lennik), Dario Lemmens (Lennik), Vincent Aerts (Peutie), Allan Verschueren (Peutie), Robin De Bot (Hekelgem), Robin Sylvain (Ritterclub), Nico Timmermans (Tollembeek), Steve Annoot (Wambeek), Joachim Vernaillen (Nederhasselt), Michiel Van Den Abeele (Nederhasselt), Seba Van Bever, Kevin Hargot, Michael Campi, Laurent Lepoint, Stephane Wellemans, Mike Foucart, Thijs Verleyzen, David Stiennon.

VC Den Boskant Peizegem

Trainer: Ludwig Meersman

In: De Ridder Johannes (Maz.-Opwijk), Tona Katanku, El Asri Kais, De Boeck Jonathan en Renotte Jonathan (Steenhuffel), Vasseur Kristof (Mollem), Amatuku Jeremy (Brussel City), Bellaraj Fouad, Renotte Jeremy, Cheddad Imad (Ritterklub), De Mulder Tom (St-Amands), De Smedt Maxim en Portois Amaury (Buggenhout), Ercaliskan Baris Isa (Union), Gezgen Soner (St-Josse), Laperse Yannis, Verheyden Iljano, Willems Louis, Yildizli Dogan, Dehertogh Giovanni, De Ridder Gerben,Van Doren Bram, Tierens Aaron, Van Malderen Gil, Meersman Kenny, Meersman Yannick (allen SK Londerzeel), Steppé Jeroen (Kobbegem), Trembloy Dylan, Verdoodt Brecht, en Van Malderen Yari (Wolvertem-Merchtem), Van Buggenhout Robin en De Coninck Glenn(Cristal Boys), Van den Eede Jeroen (Moorsel), Van Spitael Ronny (Dendermonde), Verhaevert Brent (vrije speler), Cuvelier Gauthier en De Vos Thomas (Siccard Boys), Jansegers Frederic, Van Gucht Ferre, Stalmans Jens, Goutswilders Jordy (vrije spelers), Peeleman Giovanni (Opstal).

Uit: –

Eendracht Mazenzele Opwijk B

Trainer: Mario Van Campenhout

In: Stefan Van De Velde (Mollem), Jonas De Nil (SK Londerzeel), Anis Hadj Abde (FC Lebbeke), Jonas Van De Voorde (Buggenhout), Silvio D’Amico (Delta Londerzeel).

Uit: Jaser Berischa (St.-Amands) , David Fromont (?), Nick Arijs, Robin Jansegers, Mervan Berischa, Arno Lasuy, Arne Verbeyst, Pieter Wambacq (allen gestopt).

BOKA United B

Trainer: Roel De Mesmaecker

In: –

Uit: –

Ritterclub B

Trainer: Christophe De Smedt

In: Robbe Vandam en Stijn Delbeke (A-ploeg), Evan Calliauw (Wemmel), Manuel Vander Zijpe (vrije speler).

Uit: Fouad Bellaraij (VC Den Boskant), Mehdi El Aroui (Tempo Overijse), Geoffrey Ngangu (Ternat B) Rachid El Bouazzaoui, Jimmy Gehot, Hervé Ngangu, Christos Petsas, Gradi Wawa (?)

Toekomst Relegem B

Trainer: Johan Van Lens

In: Beltasser Isako, Okiki O Boolen, Gjanaj Tasim, Stijn De Becker (Asse-ter-Heide), Tom Van Campenhout (Itterbeek), Sameh Said (Mollem), Cédric Ngirempama (Ternat), Ilias Nikola (Asse-ter-Heide).

Uit: Junior Themans (Moorsel), Jorik Veyt (Asse-ter-Heide).

KVC Asse ter Heide B

Trainer: Rudi De Pauw

In: Nick Van Humbeek (vrije speler), Dylan Debeys (Cafeboontjes), Kevin De Bondt, Brent Mertens, Jordy Stiegler (HO Wolvertem Merchtem), Mustapha Chouman (Peizegem), Jorik Veyt (Relegem), Cedric Tunnesen (vrije speler), Christian Perri (Dworp), Artush Katvalyon (Ternat), Nino Verbeke (L. Teralfene), Jorden Gorlias, Exaucer Ntela en Dylan Maes (Asse z 2002).

Uit: –

Asse zellik 2002 B

Trainer: Danny Paesmans

In: Spelers van U21.

Uit: Rik De Wolf (stopt).

4DE PROVINCIALE F

BRUCOM

Trainer: Arnaud Kneuts

In: Kenny Torresan (Zuun B), Kristian Vasiaj (KV Zuun B), William Avsar (Zuun B)Jesse Borremans (Zuun B), Arno De Winne (Rhodienne B), Malick Soumah (RSD Jette).

Uit: Laurent Houllez (Linkebeek).

KV Zuun B

Trainer: Claude Mertens

In: Imad Bouhkriss (Itterbeek), David Hambrouck (Lembeek).

Uit: Kevin Raemaekers (?), Raymondo Palermo (stopt), Mats De Roo (stopt), William Vandenbulcke (stopt), Thomas Dantinne (stopt), Karsten De Koster (stopt).

TERNAT B

Trainer: Glenn Geeraerts

In: Mohamed Boutahar (Strombeek), Mathias Dewolf (Dender), Guillaume Montullet (Merchtem), Geoffrey Ngangu (Ritterklub), Jonathan Vanderborght (BOKA), Dustin Vervaene (Teralfene).

Uit: Arnold Weckx (Kobbegem), Nico Weckx (Kobbegem), Vally Bossu (Ritterklub Jette), Leander Ghesquiere.

FC WAMBEEK B

Trainer: Dirk De Mol

In: Steve Annoot (Essene), Bjorn Reygaerts (Borchtlombeek), Jeroen Van den Haute (Hekelgem).

Uit: –

Jean-Paul Van der Elst

Laat een commentaar achter

*